Konkursy 2018/2019

Kalendarz konkursów (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz uroczystości szkolnych w roku szkolnym 2018/2019

 

L.P. Temat/Nazwa konkursu Organizator Termin przedmiot
1  Narodowe Czytanie „Przedwiośnia ” Stefana Żeromskiego pod patronatem Pary Prezydenckiej RP  B. Geffroy 08 IX 2018 biblioteka
2 Wielki Maraton Czytelniczy „W lustrze książki” M. Szumnarska Cały rok szkolny jęz. polski
3  Fundacja DKMS- zostań dawcą. SU,SKW 14 X SU, SKW
4  Spotkania autorskie z poetami : Halina Szymańska, Dariusz Pyż B. Geffroy X, IV biblioteka
5 Konkurs „Mistrzostwa tabliczki mnożenia” dla klas IV D. Krampa X matematyka
6 Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Filmowy Uzależnienia XXI-go wieku W. Roda X plastyka
7 Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów SP D. Urbaniak

J. Wicon

X – II matematyka
8 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „MAKS MATEMATYCZNY” n-le matematyki X matematyka
9 Wojewódzkie konkursy dla uczniów klas gimnazjalnych z:

chemii, matematyki, biologii, geografii, fizyki, informatyki

n-le przedmiotowcy X n-le przedmiotowcy
10 Szkolny konkurs „Mistrz działań” dla uczniów klas VII SP i III gim. nauczyciele matematyki X-V matematyka
11 Ogólnopolski Konkurs Geoplaneta A.Nowak X-XII geografia
12 Szkolny Konkurs Ortograficzny

 

 

 

 

E. Kurowska

I. Wojciechowska

M. Szumnarska,

A. Stenka

J. Kunikowska

X-V  

 

jęz. polski

13 Wojewódzki Konkurs Matematyczny D. Urbaniak

J. Wicon

X – II matematyka
14 Konkurs Biblijny J. Dunst X – III religia
15 Gminny Konkurs Papieski
w Łebnie
J. Dunst X religia
16 Głośne czytanie legend związanych
z początkami państwa polskiego –

 

B.Geffroy X, XI, V biblioteka

 

17 Wojewódzkie konkursy przedmiotowe: język polski,

chemia, matematyka, biologia

geografia, fizyka, informatyka

 

 

 

A.Karpińska- Wendt

J. Wicon

B. Pietrzykowska

A. Nowak

M.Szumnarska

E.Kurowska D.Urbaniak

X- III

 

 

 

przedmioty matematyczno- przyrodnicze

i humanistyczne

 

 

18 Dyktando Kaszubskie

 

nauczyciele języka kaszubskiego 13X j. kaszubski

 

19 Szkolny Konkurs „Mistrz Działań” dla uczniów klas VII SP,  III gim.

 

nauczyciele matematyki X- V matematyka

 

 

20 Biblioteczny Festiwal Piosenki Patriotycznej „Dla Ciebie Polsko” B.Gefroy X/XI biblioteka

muzyka

21 SUDOKU

 

D. Krampa XI matematyka
22 Wojewódzki Konkurs Polonistyczny SP E. Kurowska XI- III j. polski
23 Szkolny Konkurs „ 100 pytań na100 lat niepodległości”. I Zalewska XI historia
24 Kalendarz Historyczny –„100 postaci na 100 lat niepodległości D. Hoppe XI historia
25 Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznych T. Becker

B.Gefroy

XI muzyka
26 Konkurs plastyczny- logo, komiks, kwiat dla Niepodległej M. Duda XI plastyka
27 Gminny Konkurs Kolęd Kaszubskich

 

T. Becker, n-le

j. kaszubskiego

XII j. kaszubski

muzyka

28 V edycja Konkursu-„Szkoła pod Dobrym Aniołem” W. Roda XII plastyka

 

29 Pomorski Konkurs Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej

 

 

 

 

dyrektor,

nauczyciele
 j. kaszubskiego, wszyscy nauczyciele

I dyrektor,

nauczyciele

 j. kaszubskiego, wszyscy nauczyciele

 

30 Bezpieczeństwo w sieci M. Duda II plastyka
31 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR” D. Urbaniak 21 III 2019 matematyka
32 Gminny i Szkolny Turniej Wiedzy
 o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
A.Nowak

D. Matyk

A. Lorenz

III geografia

technika

33 Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

 

 

E. Kurowska             I.Wojciechowska

M. Szumnarska

 

III

 

j. polski

 

 

34 Dzień Liczby Pi (kl. VI-VII) J. Wicon 14 III 2018 matematyka
35 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” D. Urbaniak

 

III matematyka
36 Gminny Konkurs Poezji Angielskiej

 

 

 

B. Lejman

M. Marszałek-Zięba

A. Labuda

 

III

 

j. angielski
37 „Tu jest moja ojczyzna” – poranek poezji lokalnego poety – p. Dariusza Pyża B.Geffroy III biblioteka
38 Plastyczny Ogólnopolski Konkurs Pożarniczy W. Roda III plastyka
39 Rodno Mowa

 

 

nauczyciele j.kaszubskiego IV j. kaszubski

 

 

40  „Polaków drogi do niepodległości”- sesja naukowo – historyczna
 z udziałem specjalisty – historyka : „Rola Józefa Piłsudskiego” w odzyskaniu przez naszą ojczyznę niepodległości.
B.Geffroy IV biblioteka
41 Konkurs Frazeologiczny

 

M. Szumnarska

I. Wojciechowska

25 IV j. polski
42 Wojewódzki Konkurs Plastyczny- „Bezpieczeństwo na wsi”

 

W.Roda IV plastyka
43 XIII Gminny Turniej Ekologiczny B. Pietrzykowska

A.Karpińska -Wendt

A. Lorenz

15 V 2019 biologia

 

44 Wojewódzki konkurs ENGLISH  POERTY AND DRAMA w Redzie A. Labuda

 

V

 

język angielski
45 Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Albus” D. Penkowska- Hoppe V historia
46 „Biblioteczna Strefa Niepodległości” : Wspólne szycie flagi polskiej
 w bibliotece, wykonanie dekoracji, kotylionów, muzyka narodowa rozbrzmiewająca w bibliotece –
B.Geffroy V biblioteka
47 Gminny konkurs: English is easy

 

 

 

 

M. Marszałek- Zięba

B. Lejman

A.Dymura A.Labuda

V

 

 

 

 

j. angielski

 

 

 

 

48 Konkurs plastyczny- Moda lata 20-ste XX wieku i czasy PRL-u M.Duda          V plastyka
49 Artysta Roku M.Duda VI plastyka
50 Konkurs Wiedzy z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej W. Roda VI plastyka, świetlica szkolna