Chór Batuta

 

23 stycznia chór „Batuta” skorzystał z zaproszenia p. Katarzyny Mitkiewicz i wystąpił z koncertem kolęd dla pensjonariuszy Domu Seniora w Szemudzie. Dla dzieci i młodzieży, którzy z ogromnym zapałem zaśpiewali polskie kolędy, był to także moment zadumy nad uciekającym czasem. Pensjonariusze byli wzruszeni, chętnie przyłączyli się do chóralnego kolędowania i odprowadzili nas aż do drzwi – wciąż ze śpiewem na ustach. Dziękujemy, że mogliśmy Seniorom sprawić radość. Chętnie wrócimy wiosną z kolejnym koncertem!

 Kliknij TUTAJ, aby przejść do galerii zdjęć.

Trzeciego grudnia 2018 roku podejmowaliśmy w naszej szkole wyjątkowych gości – nauczycieli z Grecji, Rumunii, Szwecji, Litwy oraz Portugalii biorących udział w wyjeździe szkoleniowym w ramach programu „Erasmus +”.
Wyróżnieniem dla chóru „Batuta” była możliwość zaprezentowania podczas spotkania powitalnego kilku kolęd i pastorałek w języku polskim oraz angielskim. Chór oraz soliści spisali się wspaniale, a miłe słowa ze strony publiczności podkreślające wysoki poziom artystyczny zespołu, stanowią zachętę do podejmowania się kolejnych wyzwań wokalnych.

Opiekun chóru – Beata Geffroy

Kliknij TUTAJ, aby przejść do galerii zdjęć.