Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Pracownicy szkoły

Wykaz nauczycieli uczących w roku szkolnym 2020/2021 w szkole w Szemudzie:

Tomasz Becker – nauczyciel muzyki, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy 6b
Katarzyna Byczkowska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Iwona Charęzińska – nauczyciel języka niemieckiego
Janina Chustak – nauczyciel religii
Marta Duda – nauczyciel plastyki i WOS
Justyna Dunst – nauczyciel religii
Agnieszka Dymura – nauczyciel języka angielskiego
Agnieszka Fedoryniec - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1b
Beata Geffroy – nauczyciel muzyki, bibliotekarz
Joanna Gołąbek – nauczyciel matematyki, informatyki, wychowawca klasy 6a
Karolina Gruba - tyflopedagog
Mateusz Gruba - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3b
Agata Jaskot-Sirocka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3a
Anna Karpińska-Wendt – nauczyciel chemii
Beata Kiełt – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2a
Dagmara Klein – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Beata Kurczewska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Ewa Kurowska – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 8a
Elżbieta Kustusz – nauczyciel religii
Joanna Kwiecińska – Szulc – Dyrektor szkoły, nauczyciel historii i WOS
Grzegorz Lasowski – nauczyciel wychowania fizycznego, edukacja szachy, wychowawca klasy 8b
Beata Lejman – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 8c
Marzena Lekner – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1c
Bernadeta Lesner – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Ewa Lezner – nauczyciel wychowania przedszkolnego, doradztwo zawodowe
Weronika Lidzbarska - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Agnieszka Lorenz – pedagog szkolny
Marta Marszałek-Zięba – wicedyrektor klas IV – VIII, nauczyciel języka angielskiego
Dariusz Matyk – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, fizyka
Magdalena Miotk - nauczyciel logopeda
Magdalena Naczk – Gołębiowska – wicedyrektor przedszkola i klas I-III, nauczyciel języka polskiego
Anna Nowak – nauczyciel geografii, przyrody, wychowawca klasy 7c
Dorota Penkowska – Hoppe – nauczyciel historii, historia i kultura Kaszubów
Agata Plichta – Becker – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Bożena Pranczk - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Marta Rapa – Leszczyńska – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy 5a
Wioleta Roda – wychowawca świetlicy, nauczyciel techniki, wychowawca klasy 4a
Sabina Scheibe – nauczyciel matematyki, informatyki, wychowawca klasy 4b
Dorota Sobiło - psycholog szkolny
Aneta Stenka – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 7a
Patyrycja Struck – nauczyciel wychowania fizycznego
Lucyna Trzeciak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2b
Dorota Urbaniak – nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 5b
Renata Walkusz - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Justyna Wicon – nauczyciel matematyki, informatyki, wychowawca klasy 6c
Mirela Wild – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Aleksandra Wiśniewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2c
Iwona Wojciechowska – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 4c
Katarzyna Wydrowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1a
Aleksandra Zacharczuk - nauczyciel edukacjji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3c
Irena Zalewska – nauczyciel historii, wychowawca klasy 5c
Beata Ziemann – Pietrzykowska – nauczyciel biologii, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy 7b
Małgorzata Żebrowska – nauczyciel języka angielskiego

Data dodania: 2019-09-30 12:43:32
Data edycji: 2020-08-29 09:22:36
Ilość wyświetleń: 2220

Konkursy

Konkurs Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej
Więcej informacji

ERASMUS PLUS

Let's make SENse of school - how to identify and help students with SEN - Special Educational Needs
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Strefa Nauczyciela

Potrzebne informacje oraz dokumenty
Zobacz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook