Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Pracownicy szkoły

Wykaz nauczycieli uczących w roku szkolnym 2023/2024 w szkole w Szemudzie:

Dominika Brzeska - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Katarzyna Byczkowska
 – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Anna Chiżyńska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3b
Agnieszka Chustak - wychowawca świetlicy
Janina Chustak – nauczyciel religii
Justyna Dunst – nauczyciel religii
Agnieszka Fedoryniec - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1b
Karolina Gruba - tyflopedagog
Mateusz Gruba - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2b, pedagog specjalny
Amelia Hopa – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Agata Jaskot-Sirocka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3a, pedagog specjalny
Patrycja Jankowska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Anna Karpińska-Wendt – nauczyciel chemii
Beata Kiełt – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2a
Beata Kurczewska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Ewa Kurowska – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 6a
Sabina Kwidzińska – nauczyciel języka kaszubskiego
Agnieszka Labuda – nauczyciel języka angielskiego, doradztwo zawodowe, wychowawca klasy 6c
Grzegorz Lasowski – nauczyciel wychowania fizycznego
Beata Lejman - nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 6b
Marzena Lekner – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1c
Bernadeta Lesner – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Danuta Lewko – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Weronika Lidzbarska - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Agnieszka Lorenz – pedagog szkolny, wychowawca klasy 8a
Małgorzata Ługin - nauczyciel biologii
Marta Marszałek-Zięba – wicedyrektor klas IV – VIII, nauczyciel języka angielskiego
Dariusz Matyk – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, fizyka, technika
Magdalena Miotk - nauczyciel logopeda
Judyta Miłosz - Dyrektor szkoły, nauczyciel informatyki 
Magdalena Naczk – Gołębiowska – wicedyrektor przedszkola i klas I-III, nauczyciel języka polskiego
Anita Nowacka - nauczyciel bilogii
Anna Nowak – nauczyciel geografii, przyrody, wychowawca klasy 5b
Dominika Peliksze - psycholog szkolny
Anita Pellowska - nauczyciel języka angielskiego, bibliotekarz
Magdalena Pellowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Dorota Penkowska – Hoppe – nauczyciel historii, historia i kultura Kaszubów, wychowawca klasy 5a
Agata Plichta - Becker – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Bożena Pranczk - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Dagmara Rafalowicz - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Marta Rapa - Leszczyńska – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy 4c
Alicja Richter - wychowawca świetlicy
Wioleta Roda – nauczyciel techniki, plastyki, wychowawca klasy 7a
ks. Łukasz Rumian - nauczyciel religii
Paulina Sękowska - nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 4a
Sabina Scheibe – nauczyciel matematyki, informatyki, wychowawca klasy 7b
Mateusz Snoch - nauczyciel muzyki
Martyna Stenka – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Patyrycja Struck – nauczyciel wychowania fizycznego, informatyka, wychowawca klasy 5c
Paulina Sypion - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Lucyna Trzeciak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3c
Dorota Urbaniak – nauczyciel matematyki, informatyki, wychowawca klasy 8b
Renata Walkusz - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Izabela Weyer - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Justyna Wicon – nauczyciel informatyki
Aleksandra Wiśniewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2c
Iwona Wojciechowska – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 7c
Katarzyna Wydrowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1a
Irena Zalewska – nauczyciel historii, języka angielskiego, wychowawca klasy 4b
Małgorzata Żebrowska – nauczyciel języka angielskiego, języka niemieckiego

Data dodania: 2019-09-30 12:43:32
Data edycji: 2023-08-29 21:06:59
Ilość wyświetleń: 13066

Konkursy

Konkurs Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej
Więcej informacji

ERASMUS PLUS

Erasmus + Corner
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Strefa Nauczyciela

Potrzebne informacje oraz dokumenty
Zobacz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej