Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Chór Batuta

23 stycznia chór „Batuta” skorzystał z zaproszenia p. Katarzyny Mitkiewicz i wystąpił z koncertem kolęd dla pensjonariuszy Domu Seniora w Szemudzie. Dla dzieci i młodzieży, którzy z ogromnym zapałem zaśpiewali polskie kolędy, był to także moment zadumy nad uciekającym czasem. Pensjonariusze byli wzruszeni, chętnie przyłączyli się do chóralnego kolędowania i odprowadzili nas aż do drzwi – wciąż ze śpiewem na ustach. Dziękujemy, że mogliśmy Seniorom sprawić radość. Chętnie wrócimy wiosną z kolejnym koncertem!

Trzeciego grudnia 2018 roku podejmowaliśmy w naszej szkole wyjątkowych gości – nauczycieli z Grecji, Rumunii, Szwecji, Litwy oraz Portugalii biorących udział w wyjeździe szkoleniowym w ramach programu „Erasmus +”.
Wyróżnieniem dla chóru „Batuta” była możliwość zaprezentowania podczas spotkania powitalnego kilku kolęd i pastorałek w języku polskim oraz angielskim. Chór oraz soliści spisali się wspaniale, a miłe słowa ze strony publiczności podkreślające wysoki poziom artystyczny zespołu, stanowią zachętę do podejmowania się kolejnych wyzwań wokalnych.

Opiekun chóru – Beata Geffroy

Data dodania: 2019-09-30 12:42:00
Data edycji: 2019-09-30 14:30:23
Ilość wyświetleń: 50

Konkursy

Konkurs Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej
Więcej informacji

ERASMUS PLUS

Let's make SENse of school - how to identify and help students with SEN - Special Educational Needs
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Strefa Nauczyciela

Potrzebne informacje oraz dokumenty
Zobacz
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook