Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 roku nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Szemudzie zebrali  się w hali sportowej, by pożegnać się ze szkołą i nauczycielami na okres zasłużonych wakacji.
Podczas uroczystości odczytano list od p. wójta Ryszarda Kalkowskiego, który gratulował wyników uczniom i nauczycielom oraz życzył udanego wypoczynku. Wręczono statuetkę najlepszemu absolwentowi. W tym roku otrzymała ją Julia Łaga. Pani dyrektor Magdalena Naczk-Gołębiowska wraz  z wychowawcami klas IV – VIII wręczała świadectwa oraz nagrody książkowe uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu.
Na koniec absolwenci, w części artystycznej, podziękowali nauczycielom za ich ośmioletni trud włożony w nauczanie i wychowanie.
Śmiech i łzy wyrażały emocje, które towarzyszyły uczniom kończącym rok szkolny 2021/2022. Radość z nadchodzących wakacji przeplatała się ze smutkiem, zwłaszcza ósmoklasistów, którzy żegnali się ze szkołą, nauczycielami, kolegami, koleżankami, przyjaciółmi. Ale zgodnie z mottem uroczystości: „ Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego”, czekają ich nowe wyzwania, przeżycia, przygody i nowi ludzie, których spotkają na swojej drodze.
Wszystkim życzymy wspaniałych, udanych wakacji, nabrania sił do kolejnych wyzwań w przyszłym roku szkolnym. Do zobaczenia 1 września!

Kliknij GALERIA

Data dodania: 2022-06-27 21:24:29
Data edycji: 2022-06-27 22:25:42
Ilość wyświetleń: 221

Konkursy

Konkurs Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej
Więcej informacji

ERASMUS PLUS

Erasmus + Corner
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Strefa Nauczyciela

Potrzebne informacje oraz dokumenty
Zobacz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook